ФБЗо виступила Генеральним спонсором конкурсу "Міс Юридичний факультет" УжНУ (відео)


Головна / Новини / ФБЗо виступила Генеральним спонсором конкурсу "Міс Юридичний факультет" УжНУ (відео)

Цьогоріч ФБЗо виступила Генеральним спонсором конкурсу "Міс Юридичний факультет" УжНУ. На конкурсі краси, федерація в особі першого віце-президента Михайла Данило, який був у складі журі, разом з спортсменами федерації, додала свою номінацію "Міс Федерація боксу». 

Серед ряду почесних гостей, нагородження від ФБЗо провів Євгеній Щербей, який є активним спортивним фахівцем. На сцені виступили представники ФБЗо з мастер-класом. 

Як зазначив 1-й віце-президент федерації, майстер спорту міжнародного класу Михайло Данило, завдання федерації приймати участь не тільки у спортивному житті міста та краю, а й в культурному також, адже саме юридичний факультет закінчував і президент ФБЗо Андрій Стрижак та ряд вихованців Федерації. А співпраця з молоддю факультету це завжди приємно й корисно. Хороший спортсмен з юридичною освітою - це запорука успішності в майбутній професії. Доречі, у керівному складі ФБЗо більше п’яти людей, які закінчували юридичний факультет. 

Також керівництво Федерації подякувало декану факультету Я.Лазуру за тісну співпрацю, що в подальшому дасть змогу студентам юрфаку тренуватися та проводити спільні заходи, як для вдосконалення своїх спортивних навичок, так і в юридичній обізнаності спортсменів.