Федерація боксу Закарапаття фінансово підтримала організацію заходу «Місс ФЗФВ УЖНУ 2017»


Головна / Новини / Федерація боксу Закарапаття фінансово підтримала організацію заходу «Місс ФЗФВ УЖНУ 2017»

Вже неодноразово ФБЗо підтримує і налагоджує спіпрацю між студентами факультетів та Федерацією. Так, 29 листопада у приміщенні палацу «Падіюн» пройшов конкурс краси «Місс факультету Здоров’я та фізичного виховання УжНУ 2017», де Закарпатська обласна федерація боксу виступила спонсором. Підтримавши у організації даного заходу факультет "Здоров’я та фізичного виховання", Федерація сприяє насамперед культурному розвитку спортсменів. Адже саме на цьому факультеті вчаться і працюють спортсмени Федерації боксу.

Як зазначив 1-й віце-президент ФБЗо, мастер спорту міжнародного класу Михайло Данило: «Ми із задоволенням підтримуємо молодь, яка виявляє бажання не лише займатися спортом, а й отримує багаж знань навчаючись в УжНУ. Слід наголосити, що навчання саме на факультеті «Здоров’я та фізичного виховання» є базовою основою для виховання спортсменів, а відтак більшість вихованців спорту, і нашої федерації закінчили саме цей факультет та здобули вищу освіту. Тому ми і на далі будемо підтримувати та долучатися до таких заходів, які організовуються УжНУ»

На конкурсі краси цьогоріч було представлено 8 м учасниць першокурсниць, які гідно представляли факультет. Розважальна програма, показовий спаринг боксера від ФБЗо на чолі з тренером федерації - Дмитром Ануровим, виступи творчих колективів, нагородження та приємні враження для гостей, учасників та жюрі конкурсу.