Федерація боксу Закарпаття плідно підтримує культурний розвиток молоді краю (фото)


Головна / Новини / Федерація боксу Закарпаття плідно підтримує культурний розвиток молоді краю (фото)

Цьогоріч ФБЗо виступила Генеральним спонсором конкурсу "Міс Юридичний факультет" УжНУ. На конкурсі краси, федерація в особі першого віце-президента Михайла Данило, який був у складі журі, разом з спортсменами федерації,  додала свою номінацію "Міс Федерація боксу».

Серед ряду почесних гостей, нагородження від ФБЗо провів Євгеній Щербей, який є активним спортивним фахівцем.

На сцені виступили представники ФБЗо з мастер-класом.

Як зазначив 1-й віце-президент федерації, майстер спорту міжнародного класу Михайло Данило, завдання федерації приймати участь не тільки у спортивному житті міста та краю, а й в культурному також, адже саме юридичний факультет закінчував і  президент ФБЗо Андрій Стрижак та ряд вихованців Федерації.

 А співпраця з молоддю факультету це завжди приємно й корисно. Хороший спортсмен з юридичною освітою - це запорука успішності в майбутній професії. Доречі,  у керівному складі ФБЗо більше п’яти людей, які закінчували юридичний факультет.

Також керівництво Федерації подякувало декану факультету Я.Лазуру за тісну співпрацю, що в подальшому дасть змогу студентам юрфаку тренуватися та проводити спільні заходи, як для вдосконалення своїх спортивних навичок, так і в юридичній обізнаності спортсменів.