Федерація Боксу Закарпаття взяла участь у фестивалі спорту «Середнє приймає друзів» (ФОТО,ВІДЕО)


Головна / Новини / Федерація Боксу Закарпаття взяла участь у фестивалі спорту «Середнє приймає друзів» (ФОТО,ВІДЕО)

Цими вихідними у смт Середнє, що на Ужгородщині відбувся третій поспіль фестиваль спорту «Середнє приймає друзів». З 2014 року організовують його брати Щербеї, Анатолій та Євген. Хлопці самі активно займаються спортом і вирішили пропагувати його з-поміж молоді у рідному селі. «За три роки ми встигли зробити вже певний бренд. Фестивалем цікавляться, приїжджають з інших районів тощо. Поки що ми культивуємо тут силові види спорту, це жим штанги лежачи, гирі, армрестлінг, турнік, бруси, біг, стрибки у довжину, перетягування канату.
Окрім цього змагаються і в командних заліках, цьогоріч це футбол та волейбол. Кожного року ми також долучаємо різні федерації для показових виступів. Відрадно, що на цей раз відгукнулась Федерація Боксу», - зазначив Євген Щербей, організатор заходу. Федерація Боксу Закарпаття, в рамках фестивалю провела показові спаринги та тренування разом із боксерами федерації та заслуженим тренером України Ігорем Замятіним. В рамках показових виступів участь взяв і чемпіон світу з-поміж юніорів Роберт Мартон. 1-й віце-президент ФБЗ Михайло Данило вручив подяки та подарунки організаторам спортивного фестивалю від імені очільника федерації Андрія Стрижака. «Федерація Боксу Закарпаття з радістю долучається до подібних ініціатив, де пропагують спорт і здоровий спосіб життя. Ми вдячні організаторам, що своїми зусиллями проводять вже втретє поспіль такий захід. Федерація, в свою чергу, чим зможе, тим і надалі допомагатиме таким людям. Щодо нашого розвитку, то, думаю, зовсім скоро ми відкриємо повноцінний осередок і в Ужгородському районі, зокрема секцію у Середньому», - прокоментував перший віце-президент ФБЗ, майстер спорту України міжнародного класу Михайло Данило.
Представники Федерації Боксу Закарпаття також запросили всіх бажаючих до занять боксом. «Всі, хто має бажання займатися боксом під наглядом професійних та іменитих тренерів Федерації боксу Закарпаття можуть звернутися для запису в секції до братів Щербеїв за номером тел. 0 (95) 887 48 97. Чекаємо саме на тебе - приходь і стань сильнішим!» - зазначили представники федерації у оголошенні.
Емоції та обличчя спортивного заходу, пропонуємо переглянути у відеоматеріалі з події.