Голова мукачівської Федерації боксу С.Плоскіна - професійно розвиває бокс в регіоні


Головна / Новини / Голова мукачівської Федерації боксу С.Плоскіна - професійно розвиває бокс в регіоні

Федерація боксу Закарпатської області цього року, опісля зміни керівництва, розпочала активну роботу з розвитку цього виду спорту та розширення географії осередків по цілій області. Одним із найбільш успішних районів Закарпаття, який пропагує бокс на Срібніє землі, - Мукачево. Регіональний осередок там очолив кандидат в майстри спорту, спортивний функціонер Сергій Плоскіна. Одним із основним завдань федерації, як зазначає перший віце-президент Михайло Данило, є розвиток клубної системи та розширення кількості залів для тренувань. Активно впроваджується такий підхід і у місті над Латорицею. Наразі, в Мукачеві функціонує 6 клубів та один в Мукачівському районі. Це відділення ДЮСШ, ФСТ «СПАРТАК», Клуб «САМЕРС», «ОБОЛОНЬ», «БАРС», «РУКАВИЧКА» та  «РОМ – СПОРТ». На базі цих представництв тренується більше ста дітей віком від 7 до 15 років. Окрім новачків, на Мукачивщині тренуються і імениті спортсмени, які вже зарекомендували себе на всеукраїнському та міжнародному рівні.

«Розвиток клубної системи, як на мене вже добре прижився у нашому районі та місті. Буквально на днях ми відкрили ще один клуб на Мукачивщині, що свідчить про зацікавленість цим видом спорту. Разом із новим керівництвом обласної Федерації дуже легко,якісно та професійно працювати. Вони всіляко підтримують наш осередок, і це вже дає результат. Впевнений через певний час ми покажемо ще більші результати та виховаємо як мінімум «декілька Мартонів»»,- зазначає голова Мукачівської Федерації боксу Сергій Плоскіна.

Клуби на Мукачивщині працюють під пильним наглядом заслуженого тренера України Ігоря Замятіна.

Більше про підсумки роботи Федерації Боксу Закарпаття та Мукачівського осередку перший віце-президент федерації Михайло Данило  та голова Мукачівської федерації Сергій Плоскіна розповідали у прямому ефірі ранкової програми каналу «М-студіо». Деталі – у відеоматеріалі.

 

Запрошуються на безкоштовні заняття до секцій боксу Мукачівського р-ну юнаки та дівчата віком від 7 років. За детальною інформацією звертатись за телефоном 095 495 11 87 (Ігор Борисович Замятін)