Мукачево приймало ВЧ "Юний спартаківець"


Головна / Новини / Мукачево приймало ВЧ "Юний спартаківець"

Минулими вихідними,11-12 березня, відбулися  наймасштабніші з початку року змагання з боксу. Комплексна обласна ДЮСШ ФСТ "Спартак" у партнертстві з Федерацією боксу Закарпатської області проводили відкритий чемпіонат КОДЮСШ "Спартак" "Юний спартаківець" серед дітей та підлітків". На ринг мукачівського клубу "Рукавичка" з’їхалось більш 130 юних боксерів віком від 8 до 16 років. Спортсмени представляли 9 клубів міст: Мукачева, Хуста,  Сваляви, Іршави, Тячева, Стрия Львівськоої області .

За словам головного тренера ФБЗО та старшого тренера КОДЮСШ "Спартак" Валерія Вишньова :" Таку кількість учасників ми не планували , але авторитет мукачівської школи боксу настільки виріс в останні роки , що бажаючих приїхати в Закарпаття доволі багато. За деяких причин не змогли прийняти  участь у наших змаганнях команди зі Львова, Чернівців, Перечина, Рахова, Виноградова, Берегова. З одного боку це жаль, а з другого змагання затягнулися би на тиждень. Для юнаків це важко." 

 На чемпіонаті розігрувалися нагороди у 38 вагових категоріях. Серед дітей до 12 років найкраще виступили боксери  КОДЮСШ "Спартак" Мукачева , серед юнаків 13-14 років- СК "Самерс" Мукачево,серед юніорів - ДЮСШ м. Стрий. А взагалі з 38 золотих - 23 в Мукачеві, 5 -в Сваляві, 4- в Хусті , 3 - в Стрию, 2- в Іршаві, 1 - в Тячеві. Старший тренер юнацької збірної області Олександр Салахеєв У своєму інтерв"ю додав , що ці змагання зіграли важливу роль в остаточному формуванню збірної на Зональний чемпіонат України серед юнаків, який відбудеться 15-18 березня у Львові.