На площі Народній біля ОДА встановлять боксерський ринг


Головна / Новини / На площі Народній біля ОДА встановлять боксерський ринг

В рамках  офіційного заходу до святкування Дня працівників фізкультури та спорту, - фестивалі «Ярмарка спорту 2015»

Сьогодні перший віце-президент Федерації Боксу, мастер спорту міжнародного класу Закарпаття Михайло Данило взяв участь у засіданні ради спортивних федерацій та фізкультурно-спортивних товариств краю при Управлінні молоді і спорту Закарпатської ОДА.

Одне з ключових питань, - організація офіційних заходів до Дня фізичної культури та спорту. Цього року вперше в Ужгороді проведуть Ярмарку Спорту. Кожна федерація представить свій вид спорту через показові виступи, майстер-класи, рекламні матеріали. На площі біля ОДА впродовж дня буде розташоване ціле спортивне містечко. Попередня дата проведення - 11 вересня.

         Федерація Боксу Закарпаття окрім презентаційної палатки розташує на території боксерський ринг, на якому кращі спортсмени краю проведуть презентаційні спаринги.

«Ідея організувати відзначення професійного свята фізкультурників саме в такому форматі дуже вдала! Кожна федерація зможе презентувати свої напрацювання та свій вид спорту. Окрім того, всі бажаючі, особливо діти, можуть вибрати для себе той спортивний напрямок, який найбільше до душі. Федерація Боксу Закарпаття за сприяння нашого президента Андрія Стрижака - готує чималу низку міні-заходів в рамках Ярмарки Спорту, це і показові спаринги кращих спортсменів, і презентаційні матеріали нашої організації,різні атракції, залучення відомих боксерів тощо», - коментує перший віце-президент Федерації Боксу Михайло ДАНИЛО.