На Закарпатті відбувся масштибний чемпіонат з боксу


Головна / Новини / На Закарпатті відбувся масштибний чемпіонат з боксу

Минулими вихідними, 29-30 жовтня, у Хусті відбувся VIII турнір з боксу на честь вшанування пам'яті Володимира Тунаєва. У Хуст з'їхалися 86 боксерів з Мукачева, Ужгорода, Рахова, Чопа, Сваляви,Тячева та Хуста у віковій категорії від від 8 до 17 років, які боролися ща першість у 26 вагових категоріях.

 Віце-президент Федерації бокса Закарпатської області Ігор Замятін, який керував роботою суддівської команди відзначив, що рівень боксу по всіх регіонах Закарпаття постійно зростає. Про це свідчать результати виступів закарпатських боксерів за межами нашого краю, і цьому в значній частині сприяють турніри.

Також віце-президент висловив подяку юним боксерам від імені обласної федераціїї та її президента Андрія Стрижака і запевнив, що меценати завжди підтримуватимуть тих, хто прагне займатися спортом і розвивати закарпатський бокс.

 

Призові місця після 43 боїв боксери розподілили наступним чином:

Третє загально командне місце посіла команда міста з Рахова: у них 9

фіналістів, серед,яких 6 чемпіонів;

 Друге місце посіла команда з Мукачева - тринадцять фіналістів із них 9- золотих (найбільше!!!) і, як і очікувалося, першими стали господарі - хустяни. У них19 фіналістів: 7-золотих, 12 -срібних нагород. 

Невелика, але потужня команда Ужгорода привезла додому 3 золоті та 1 срібну медалі. Фахівцям боксу,оганізаторам турніру, вболівальникам надовго запам'ятаються бої за участю ужгородців Олесандра Гаджібекова, Даніеля Лошака, Артура Гече, рахівчан Василя Рошташа, Арсенія Вознюка, Василя Попадича, Петра Бандусяка,чопівця Андрія Ковача, мукачівців Артура Шкриби, Олександра Левченка, Максима Негребова, Ярослава Кіша, Володимира Васьо, Адальберта Понго, Крістіана Голинського, Артура Йовнаша, Антона Шкриби

та хустян Олега Гаврило, Михайла Попадинця, Василя Холода,Томаша Ровжи, Дениса Перегинця.

 Сподіваємось, що не за горами той час, коли про них заговорять далеко за межами нашого краю.

 Всього приймало участь 86 учасників.

Список І місць

Гаврило Олег

Бабич Станіслав

Холод Василь

Барзул Олександр

Ровжа Томаш

Перегинець Денис

Попадинець Михайло

 

ІІ місця

Панця Максим

Король Артем

Молнар Андрій

Гаврилюк Богдан

Гецко Андрій

Лопойда Михайло

Худа Роман

Дядюк Василь Васильович

Дядюк Василь Вікторович

Ботар Владислав

Хланта Варелій

Продан Михайло

 

ІІІ місця

Глеба Олександр

Брик Валерій

Суринець Іван

Капенських Данило

Керечан Віктор

Ланьо Іван

Світлик Іван

Ситар Андрій