Надання інформативної допомоги та відповідь 1-го віце-президента ФБЗо М. Данило з приводу листа-звернення ГО "Ужгородська федерація боксу" від 21.02.2015 року


Головна / Новини / Надання інформативної допомоги та відповідь 1-го віце-президента ФБЗо М. Данило з приводу листа-звернення ГО "Ужгородська федерація боксу" від 21.02.2015 року

21-го лютого поточного року в мережі Facebook з'явилася інформація від громадської організації, яка називає себе "Ужгородська федерація боксу". Дане повідомлення оприлюднено з офіційної сторінки зазначеної організації у соцмережі і адресовано мені та заслуженому тренеру України Замятіну Ігору Борисовичу. У зверненні було викладено інформацію щодо, нібито, порушення прав окремих громадян м. Ужгорода керівним складом ФБЗо.
Федерація боксу Закарпатської області є відкритою та прозорою організацією у відносинах з фізичними та юридичними особами. За таких обставин ФБЗо, в моїй особі, надає відповідь на лист-звернення громадян, які входять до членів ГО, що сама себе називає "Ужгородською федерацією боксу".
Шановні громадяни : Молнар С.С., Юрош Р.В., Малько І.М., Муртазін О.А., Мошков А.В. та Яблонський О.О., довожу до вашого відома, що відповідно до нормативно-правової бази, Статуту Федерації боксу України та її структурного підрозділу - Федерації боксу Закарпатської області, так названа Вами "Ужгородська федерація боксу" до членів якої відносите себе Ви - є такою, що не відноситься до Федерації боксу України та не входить до складу ФБЗо. За таких обставин Ваша громадська діяльність не може бути спрямована на розвиток боксу в регіоні під егідою ФБУ, а відтак легітимність Вашої організації є сумнівною та такою, яка не може претендувати на участь у заходах, які проводяться за сприяння Федерації боксу України, її структурних підрозділів та відповідних органів державної влади.
Шановні Члени вищевказаної громадської організації, бокс – олімпійський вид спорту, який потребує кваліфікованого підходу до тренувального, змагального та організаційного процесу. За відсутності професійного підходу, цей вид спорту може бути високотравматичним. На території України бокс культивується винятково під контролем ФБУ та її структурних підрозділів, що макимально зменшує ризик травмування спортсменів, які займаються даним видом спорту та беруть участь в змаганнях. Тому непрофесійний підхід до тренувального процесу та неналежна підготовка спортсменів до змагань, можуть зашкодити здоров'ю спортсмена на змаганнях та травмувати молодь під час тренувань.
За таких обставин "AIBA", Олімпійський комітет України та Федераціія боксу України ведуть контроль за недопущенням травмувань чи каліцтва спортсменів шляхом підвищення кваліфікації тренерів, суддів та членів ФБУ під час семінарів та професійних занять з фахівцями боксу. Враховуючи той факт, що Ви, як громадська організація дієте автономно та не маєте жодного відношення до ФБУ та ФБЗо, то за таких обставин діяльність так названої Вами ГО " Ужгородська федерація боксу" - є безконтрольною збоку ФБУ. (Додатки, які засвідчують відсутність співпраці Федерації боксу України та Вашої ГО «Ужгородська федерація боксу» наведенні нижче в офіційних відповідях від ФБУ)
Варто зазначити, що отримання травм спортсмена та пошкодження здоров'я, яке може виникнути під час Вашої громадської діяльності в рамках нібито тренувального та змагального процесу з боксу - підпадає під площину Кримінального кодексу України.
Враховуючи вищенаведене, а також зважаючи на те, що ФБЗо є відкритою до партнерства та сприяє розвитку боксу в регіоні, ми готові розглянути Ваші кандидатури щодо членства в ФБЗо, якщо вони відповідають загальним вимогам Федерації боксу України.
Шановні Члени вищевказаної громадської організації : Молнар С.С., Юрош Р.В., Малько І.М., Муртазін О.А., Мошков А.В. та Яблонський О.О., Ви можете подати письмові заяви щодо виявлення бажання вступу до ФБУ, як і раніше Вам повідомлялося, на адресу Федерації боксу Закарпатської області. Контроль за прийомом вказаних звернень покладено на Віце-президента з навчально-тренувального процесу ФБЗо Замятіна Ігоря Борисовича.

перший віце-президент Федерації боксу Закарпаття

Михайло Данило