Популярність Федерації боксу Закарпаття дійшла і до Харкова


Головна / Новини / Популярність Федерації боксу Закарпаття дійшла і до Харкова

Минулого тижня у Харкові відбувся грандіозний міжнародний турнір зі змішаних єдиноборств «Шлях воїна». На даний захід організатори запросили в якості почесного гостя першого віце-президента ФБЗо Михайла Данила. Такі змагання, під патронатом відомого в Україні мецената Ігоря Беднова та Чемпіона світу зі змішаних єдиноборств і кікбоксингу Ігоря Вовчанчина, проходять у Харкові вже не вперше. Але кожного року відзначаються великою зацікавленістю глядачів, позаяк на турнірі виступають професіонали та титуловані спортсмени із різних країн. Відтак, у цьогорічному заході взяли участь бійці із України, Франції, Молдови, Марокко та інших держав-лідерів з цього виду спорту.

Візит першого віце-президента федерації боксу Закарпаття Михайла Данила на ці змагання, не залишився безрезультатним.  "Організатори даного спортивного заходу вкрай зацікавлені у співпраці з Федерацією боксу Закарпаття. На базі нашої організації вони вже виявили бажання розвивати та в подальшому проводити подібні спортивні заходи у нашій області. Мені було запропоновано очолити професійну лігу WWFC по західному регіону. Наша популярність, як Федерації боксу Закарпатської області, зацікавлює партнерів до співпраці, що не може не радувати. Я впевнений, що саме на базі ФБЗо ми зможемо об'єднати в одну спортивну дружню структуру ряд єдиноборств таких, як бокс, кікбоксинг, тхеквондо, самбо, бойове самбо, боротьбу тощо. Саме ці види і є ключовими у розвитку бійця змішаних єдиноборств»  - зазначив 1-й віце-президент ФБЗо М. Данило.

Федерація боксу області планує в найближчому часі повести ряд спортивних заходів  в  обласному центрі під патронатом голови Ужгородської міської федерації боксу Михайла Чурила.