Привітання Андрія Стрижака з Днем народження


Головна / Новини / Привітання Андрія Стрижака з Днем народження

Сьогодні, свій день народження святкує Президент федерації боксу Закарпатської області Андрій Стрижак.
Колектив ФБЗо, тренери спортсмени та члени федерації боксу, друзі та колеги вітають президента з Днем народження і бажають міцного здоров’я, життєвих гараздів і плідної роботи на благо Закарпатського боксу.

За короткий відрізок часу Ви зуміли кваліфіковано організувати роботу федерації, створити дружню атмосферу в колективі, організувати взаємну співпрацю федерації з федераціямі інших областей та органами державної влади, а також дати можливість закарпатським дітям реалізовувати свої мрії в спортивному житті.

У цей день хочеться побажати Вм як президенту федерації боксу Закарпатської області Андрію Стрижаку завжди залишатися позитивним прикладом для оточуючих, стати людиною, яка зможе підняти закарпатський бокс на олімпійські вершини, а також згуртувати в федерації боксу області професіоналів своєї справи.

Щиро вітаємо Вас з Днем народження!
Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях.
Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, близькі друзі, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння.
Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.