Річницю заснування мукачівського бокс-клубу «Ром-спорт» відзначили міжнародним турніром


Головна / Новини / Річницю заснування мукачівського бокс-клубу «Ром-спорт» відзначили міжнародним турніром

У Мукачеві 16-17 вересня в боксерському клубі "Рукавичка»   проходив регіональний турнір з боксу, присвяченого річниці заснування Мукачівського бокс-клубу "Ром-спорт".

На відзначенні річниці заснування клубу «Ром-спорт» обласна федерація за сприяння її президента Андрія Стрижака представили майже всі районні осередки, боксери з яких мали змогу показати свою майстерність.

Змагання були особисті, в них взяли участь боксери 2005-2006р.н., 2003-2004р.н., 2001-2002р.н.,2000-1999р.н., 1998-1994р.н.

- На жаль, негативне ставлення до ромів перевалює у нашому суспільстві,  - розказав головний тренер ФБЗО  Валерій Вишньов. – Однак те, що ми побачили у п"ятницю і суботу (16 -17.09) взагалі перекреслило всі негативи щодо людей ромської національності. Конкретно про події  минулого тижня:  позмагатися з юними ромами приїхало  108 спортсменів, а це - 20 команд з трьох областей - Львівської, Чернівецької, Закарпатської ,та Угорщини. Розігрувалось 30 комплектів нагород у різних вагових категоріях та вікових групах. Як і очікувалось,  більшість золотих нагород залишилось у боксерів міста над Латорицею.

Серед кращих- "спартаківці":  господарі змагань Крістіан Голинський, Адальберт Понго, Іван Фонтош (всі с/к " Ром-спорт"), Михайло Маркович, Роман Поштак (обидва с/к " Рукавичка"), Данило Салахеєв, Антон Іванов, Мілан Рокіцан, Юрій Попелич (всі с/к "Саммерс"), Олександр Левченко, Максим Негребов, Степан Лучка, Артур Кошут (всі  КОДЮСШ)..Тринадцять  переможців!!! 

По три золотих нагороди отримали ужгородці :Микола Поташнік, Артур Гече, Олександр Хрістенко;  рахівчани: Арсен Вознюк, Артем Росташ, Петро Бандусяк.

Серед переможців Віктор Попович зі Сваляви, Володимир Горзов з с.Білки  на Іршавщині та " завидівські" хлопці Юрій Русин та Іван Лилик.

Команда Угорщини, яку представляли призери  та переможці національної першості країни виборола, 3 золотих медалі, 2 -львівяни, 1-чернівчанин. Особливо хочеться відмітити ,-продовжує В.Вишньов,-організаторів цього спортивного свята. Незважаючи на те, що змагання проводилися при повній підтримці Федерації боксу Закарпатської області,Ради спортивних товариств м. Мукачева та Відділу молоді і спорту Мукачівського міськвиконкому ,левову частку роботи по підготовці  турніру взяли на себе самі мукачівські роми. Мабуть вперше в житті на відкритті змагань просто в ринзі у виконанні ромського народного тріо наживо  були виконані гімни України та влаштували виступи ромського танцювального колективу.

«Тут боксери не тільки з області та  регіонів України, але й друзі та партнери федерації з Угорщини, які показали високу майстерність своєї школи боксу, - для боксерів це ще одна можливість вийти на ринг і відшліфувати свою майстерність» - коментує перший віце-президент ФБЗо Михайло Данило.