В Мукачеві відбувся чемпіонат області з боксу


Головна / Новини / В Мукачеві відбувся чемпіонат області з боксу

Тривала дистанція боксерського року наближається до фінішу.  Уже не за горами, в грудні відбудуться два Чемпіонати України серед юніорів (2001-2002 рр.н.) - в Одесі та серед молоді(1999 - 2000 рр.н.) - у Харкові. 

Цими вихідними днями, 5-6 листопада, у Мукачеві пройшов обласний чемпіонат по цих вікових групах.

 У змаганнях прийняло участь 38 юніорів та 43 боксера, 13 команд, які представляли Ужгород, Мукачево, Хуст, Рахів, Берегово, Іршава, Чоп, та районів: Мукачівського, Берегівського, Хустського та Іршавського. Як повідомляють організатори, метою проведення цих змагань був відбір боксерів у збірну нашої області для участі в заключних цьогорічних боксерських змаганнях - Чемпіонатах України.

 За підсумками проведених боїв найкращою командою у неофіційному командному заліку стала команда КОДЮСШ ФСТ "Спартак" з міста Мукачева, у них вісім фіналістів: 5 золотих та 3 срібних.  Друге місце посіла команда ДЮСШ "Карпати" Хустського району - 7 фіналістів: 2 золотих та 5 срібних. Трійку лідерів замкнула команда спортклубу "Тайфун" (засновником якого є голова Ужгородського осередку ФБЗо Михайло Чурило) з Ужгорода: у них 3 золотих фіналіста. Далі по місцях команди розташувалися у слідуючому порядку: КОДЮСШ "Спартак" Ужгород,ЗОДЮСШ Ужгород , ОДЮСШ "Колос" Мукачево, ДЮСШ "Колос" Іршава, РДЮСШ Рахів, КОДСЮСШ "Спартак" Хуст, ФСТ "Колос" Ужгород, с/к "Кротон" Іршавського району, РДЮСШ Берегівського району, ДЮСШ Берегово та ДЮСШ Чоп. Непогані шанси попасти в склад збірної нашого краю та виступити на Україні мають юніори Павльо Мілан, Попелич Юрій, Горват Артем та Шкриба Антон (всі - мукачівці), ужгородці Гече Артур, Псайко Ерік,рахівчанин Бандусяк Петро та Русин Юрій з с. Завидова Мукачівського району. Серед кращих боксерів молодіжного віку слід виділити ужгородців Лошака Даніеля, Гаджібекова Олександра, Стойку Андрія, мукачівця Горвата Адальберта та іршавців Ковача Віталія та Ряску Юрія. Склад наших збірних ще остаточно не затверджений , тому у старших тренерів кожної команди є небагато часу , щоб випробувати різні варіанти. Головне підійти до цього відповідально та професійно.

На урочистому нагородженні, перший віце-президент Федерації Боксу Закарпаття Михайло Данило, разом з головою Мукачівського осередку ФБЗо Сергієм Плоскіною вручили грамоти та медалі за перші місця, а також заохотили грошовими преміями кращих боксерів року.