В Мукачеві відбувся відбірковий турнір збірної області з боксу


Головна / Новини / В Мукачеві відбувся відбірковий турнір збірної області з боксу

Після недовготривалого відпочинку, пов’язаного з літніми канікулами, юні боксери Закарпаття почали своє зходження до нових спортивних
висот. Першими в боротьбу за право стати Чемпіоном Закарпаття були юнаки 2003-2004 років народження.У мукачівському спортивному клубі " Рукавичка " 23-25 вересня відбувся чемпіонат Закарпатської області. У змаганнях прийняли участь більше п’ятидесяти спортсменів з 14 команд десяти районів області. Основна мета цих змагань, це відбір збірної області для участі в Чемпіонаті України, який відбудеться 17-23 жовтня в м. Надвірна, Івано-Франківської області. Відбір у склад збірної області був дуже суворий, - пояснює старший тренер області по юнакам Олександр Салахеєв. Деякі тренери думають, що якщо його учень став чемпіоном області ,то це- вже у складі збірної.
Чемпіони бувають різні, трапляються випадкові і недостатньо підготовлені. До вирішального старту ще є час, за який ми разом з головним тренером області Валерієм Вишньовим ще не раз перевіремо кандидатів у збірну, перш ніж остаточно поставити крапку.Найбільше шансів попасти на Чемпіонат України у мукачівських спартаківців Антона Іванова, Михайла Марковича, Олега Гонака, Мілана Рокіцана, Віталія Татаренко, Романа Поштака, Степана Лучки, Максима Сувирди, рахівчанина Віталія Брани, іршавчанина Володимира Горзова, ужгородця Миколи Поташника, чопівця Дмитра Маги та  хустянина Василя Холода. Серед інших учасників змагань важко виділити достойних представляти наш край на національному чемпіонаті. На жаль не всі регіони представили команди ( Тячівський , Виноградівський , Перечинський ), а місто Ужгород представляв лише один вихованець спорт-клубу "
Проспект". Представництво спортсменів цих регіонів у збірній області розглядатися не буде.