В Мукачеві відкрили новий боксерський клуб


Головна / Новини / В Мукачеві відкрили новий боксерський клуб

Цього тижня кількість боксерських клубів на Закарпатті збільшилась. У місті над Латорицею відкрили четвертий  за ліком БК – «Оболонь». Школа під егідою тренера та засновника клубу Йосипа Кобаля існувала ще з 1998 року. До цього часу тренувались дітки з «Оболоні» на базі тамтешньої школи. А нещодавно пан Йосип вирішив відкрити власний зал, з тренажерами та тренувальним рингом. Вийшло затишно і в прямому розумінні слова «по-домашньому», адже приміщення під клуб тренер облаштував у добудові власного будинку.

«Ми давно йшли до цієї події, адже мати свій спортивний дім, - бажання будь якої групи. В нас за плечима з 98 року є чимало досягнень, тому потрібно школу «Оболоні» тільки розвивати. Тепер в діток є невеликий спортзал, де ми можемо як проводити тренування так і внутрішні спаринги. Це дуже добре, мати своє приміщення, адже ти не залежиш від орендарів та інших груп, що дає можливість працювати стільки скільки потрібно»,  - коментує тренер і засновник клубу Йосип Кобаль .

На урочисте відкриття завітали представники міської влади Мукачева, керівництво федерації боксу Закарпаття та чимало глядачів. Опісля невеликого урочистого відкриття, юні боксери провели показові спаринги. Окрім хлопців , змагались і дівчата, що викликало зацікавленість у аудиторії. Загалом, за боями спостерігали, як батьки так і майбутні боксери, які вже вирішили записатись до секції боксу на базі БК «ОБОЛОНЬ».

«Мені дуже приємно, що наша сітка боксерських клубів розширюється. Це сприятиме розвитку конкуренції, а відповідно і вищому рівню боксу в області загалом. Як на мене, ми цілком і повністю виконуємо заплановану разом із нашим президентом Андрієм Стрижаком, стратегію розбудови федерації. Керівництво і надалі буде підтримувати таких ентузіастів та поціновувачів боксу, які власними силами відкривають клуби, тренують дітей та вкладають душу у цей спорт», - зазначив перший віце-президент Федерації боксу Закарпаття Михайло Данило.

Від федерації боксу Закарпаття Михайло Данило подарував новоствореному клубу боксерський інвентар та побажав успіху у роботі і нових спортивних перемог.