Відбувся перший у 2016 Чемпіонат області з боксу


Головна / Новини / Відбувся перший у 2016 Чемпіонат області з боксу

Федерація Боксу Закарпаття відкрила  змагальний сезон. Цими вихідними у Мукачеві відбувся перший у 2016 році Чемпіонат області з боксу з-поміж юнаків 2002-2003 років народження.  Близько 50 спортсменів з 9 команд та 8-и міст області виборювали право представляти Закарпаття на Чемпіонаті України , який відбудеться в Ужгороді 18-24 квітня.

«Вибороти право представляти край на Всеукраїнських змаганнях, не так вже й легко. Окрім того, щоб стати чемпіоном області, треба принаймні ще стати призером  чемпіонату Західної зони України у м. Коломиї ( відбудеться 15-20 березня, -прим. ред.), пройти навчально-тренувальні збори та відбіркові бої. Саме через ці причини, у першому чемпіонаті області, не взяли участь команди  Сваляви, Солотвина, Буштина, не повністю була представлена команда з Ужгорода» - прокоментував головний тренер ФБЗО  Валерій Вишньов.

Обласний центр на першому чемпіонаті представляв спортсмен з БК «Проспект». Варто зазначити, що він і виборов титул чемпіона у своїй категорії. Найбільш запеклі двобої точилися у вагових категоріях 35,5 кг та 40 кг. Тут, щоб стати чемпіоном , треба було виграти 3 бої,  але сенсації не сталося, перемогли  досвідчені Поташник Микола ("Колос" с/к "Проспект" м. Ужгород) та Маркович Михайло ( КОДЮСШ "Спартак" с/к Рукавичка" м.Мукачево). За словами старшого тренера області з цієї вікової групи Олександра Салахеєва, - основа збірної області по юнаках практично сформована. Це досвідчені чемпіони: мукачівці Юрій Попелич, Мілан Рокіцан (обидва КОДЮСШ"Спартак"с/к"Самерс"), Михайло Маркович, іршавчанин Володимир Горзов (КОДЮСШ"Спартак"с/к"Кротон"), ужгородець Микола Поташник.

«Непогано себе показали мукачівці Антон Іванов, Максим Сувирда, Віталій Татаренко, Крістіан Голинський, Олег Гонак, Микита Халус, Роман Поштак. Мають хороші шанси потрапити  до збірної чопівець Максим Пивовар, іршавчанин Іван Лелітка, ужгородець Ілля Спіжевой, берегівчанин Василь Побранський, хустянин Ян Гаврило. Попереду ще є час та багато роботи, остаточно склад буде затверджено після Зонального чемпіонату в Коломиї та НТЗ у Мукачеві» , - доповнив старший тренер у віковій категорії 2002-2003 р.н. Олександр Салахеєв

  За підсумками цього обласного чемпіонату 8 з 18  переможців - мукачівці, вихованці КОДЮСШ "Спартак" з клубів"Самерс", "Ром-спорт","Рукавичка","Файт", двоє  - ужгородці ( "Динамо","Колос"), двоє - рахівчани ( МОН ), двоє - іршавчани з с/к "Кротон"(КОДЮСШ"Спартак") та  ФСТ "Колос", двоє – з м. Чоп, двоє – з Хуста (КОДЮСШ "Спартак").  

Через тиждень мукачівський СК "Рукавичка" знову прийматиме боксерів з області,але вже інших вікових категорій  - юніори (2001-2000 рр.н.) та молодь (1999-1998 рр.н.).