Закарпатські боксери були найчисельнішими на Ярмарці спорту 2016


Головна / Новини / Закарпатські боксери були найчисельнішими на Ярмарці спорту 2016

Уже традиційно, у другу суботу вересня українці відзначають День працівника фізичної культури та спорту, і другий рік поспіль, у п’ятницю напередодні свята закарпатська спортивна громада влаштовує Ярмарку Спорту. Федерація Боксу краю із відповідальністю підходить до цього заходу, адже після відновлення роботи у 2015 це чергова можливість показати досягнення за останні роки.

На Ярмарці спорту 2016 обласна федерація за сприяння її президента Андрія Стрижака представили майже всі районні осередки, боксери з яких провели показові спаринги в обласному центрі. Традиційно федерація організувала приїзд на свято дітей з шкіл-інтернатів, щоб ті могли познайомитись не тільки з боксом, а й з іншими видами спорту. Для глядачів на цьогорічному святкуванні організатори влаштували різні атракції, конкурси та своєрідні змагання. «Ми з радістю беремо участь в таких заходах і це дуже добре, що вже другий рік поспіль проводять святкування саме в такому форматі. Тут боксери з усієї області мають можливість провести спаринги між собою, і хоч бої носять виключно показовий характер, не має переможців чи переможених, - для боксерів це ще одна можливість вийти на ринг і відшліфувати свою майстерність» - коментує перший віце-президент ФБЗо Михайло Данило Вперше партнером Закарпатської обласної федерації боксу на цьому заході стала компанія Duty Free Trading.

На чолі з директором Євгеном Танчуком працівники Duty Free Trading теж активно долучились до святкування Ярмарки спорту. Вони організували цінні подарунки для спортсменів, що брали участь у заході та допомогли з іншими організаційними аспектами. «Наша компанія велику увагу приділяє соціальній складовій у роботі. Ми допомагаємо і учасникам АТО, і людям з обмеженими можливостями, і діткам з малозабезпечених сімей. Зараз у нас налагодилась співпраця і з федерацією боксу. Бокс потрібно підтримувати, українські боксери одні з кращих у світі, за цим спортом велике майбутнє. Тому ми тут активно співпрацюємо із обласним осередком» - зазначає у розмові директор Duty Free Trading Євген Танчук. Перший віце-президент ФБЗо Михайло Данило опісля проведення показових спарингів вручив грамоти, подяки, подарунки та грошові винагороди всім тим хто активно допомагає розвивати бокс у краї. З-поміж нагороджених як старі друзі федерації, так і нові партнери.

Відтак, подяки отримали директор Duty Free Trading Євген Танчук, заступник Ужгородського міського голови Олександр Білак, президенти районних осередків, тренери, судді, спортсмени та всі ті, хто за попередній рік доклав зусиль для популяризації боксу на Закарпатті.