Закарпатські боксери перемогли на "Кубку Галичини" (фото)


Головна / Новини / Закарпатські боксери перемогли на "Кубку Галичини" (фото)

Зі 100-відсотковим переможним результатом повернулись зі Львівщини юні закарпатські боксери. 7-9 квітня у м. Миколаєві відбувся традиційний боксерський турнір " Кубок Галичини " для юнаків 2003-2004 років народження. Федерацію боксу Закарпатської області представляли юні мукачівці, вихованці КОДЮСШ " Спартак", (тренера Валерія Вишньова) 11-річні Олександр Левченко, Максим Негребов, 12-річний Степан Лучка та 14-річний Максим Сувирда. Загалом у турнірі прийняли участь близько 60 юних боксерів Львівської, Івано-Франківської, Чернівецької, Волинської та Закарпатської областей.
Виступ мукачівців вразив всіх присутніх на змаганнях як спортсменів, тренерів, та суддів, і просто вболівальників та шанувальників боксу. У восьми поєдинках, здобули 8-м перемог. Як розповів тренер В. Вишньов :" Все почалося з найменьшого, Сашка, він вийшов у ринг і менше ніж за 1 хвилину довів свою повну перевагу над івано-франківським суперником. Його прикладу послідувала вся команда, що в підсумку першого дня змагань: 4 дострокових перемоги у першому раунді.
Фінальний день змагань був трошки складніший, але також успішний. Наші боксери довели свою перевагу над суперниками у напружених трьох-раундових боях.А більш досвідчені Степан і Максим продовжили тотальний разгром своїх суперників і перемогли у першому раунді, боксер Максим встановив рекорд турніру — найшвидша перемога, атака на перших секундах боя примусила суперника з Чернівців капітулювати. Ще один приємний для мене факт: найтехнічним боксером турніру визначено наймолодшого та найлегшого серед учасників Олександра Левченка. Йому вручено кубок " За кращу техніку ". Хоча результати скрізь позитивні, розслаблятись зарано, адже цей турнір носить статус регіонального і його учасники кращі в регіоні . В цей час збірна західного регіону, в яку входять і 10 закарпатців, готується до головного старту року, Чемпіонату України, який відбудеться у м. Надвірна наприкінці квітня. А цей турнір став перевіркою резерву збірної нашого краю".