Закарпатські боксери на навчально тренувальному лагері у Конча-Заспі


Головна / Новини / Закарпатські боксери на навчально тренувальному лагері у Конча-Заспі

Федерація боксу Закарпатської області профінансувала та вирішила питання щодо участі Закарпатських боксерів Роберта Мартона та Томаша Попова у навчально тренувальному лагері у Конча-Заспа.  Наші спортсмени під наглядом віце-президентом з навчально тренувального процесу ФБЗо, заслуженим тренером України Ігорем Замятіним з 31-го травня по 10-те червня тренуються в колі кращих спортсменів не тільки України. На даний навчально-тренувальний збір прибули команди боксерів із Ізраіля, Білорусії, Арменії та України. Для Закарпатської області великий поштовх у розвитку боксу є саме такі міжнародні боксерські навчально-тренувальні збори, оскільки на них приймають участь спортсмени, що відносяться до боксерської еліти Європи.

Головним тренером Зборів є заслужений тренер України Дмитро Дмитрович Сосновський, який на даний час рахується "генералом" боксу в Україні. Нагадаємо, що саме Дмитро Сосновський двічі (в 2008 році та в 2012 році) готував Олімпійську збірну України до Олімпійських ігор. На навчально-тренувальних зборах у Кончі-Заспі основне навантаження тренувального процесу спрямовано на роботу в парах та спарингах боксерів.
Як зазначив віце-президент ФБЗо Ігор Замятін: "Така тренувальна практика для наших боксерів є дуже необхідною, оскільки досвід отриманий саме в таких умовах допомагає перемагати спортсменам на
змаганнях високого рівня. Дана поїздка стала можливою завдяки фінансовій підтримці нашого  президента федерації Андрія Андрійовича Стрижака, який забезпечив нас також і екіпіровкою."
   Федерація боксу Закарпатської області завдячує ФБУ за тісну співпрацю та допомогу у відродженні боксу в краї.